Romantyczny ślub nad jeziorem, sakramentalne “tak” wypowiedziane na tle spokojnej połyskującej wody, a następnie bajkowe wesele nad jeziorem w otoczeniu najbliższych osób to marzenie wielu par. U nas owo marzenie może się ziścić! Restauracja Kryształowa zaprasza na magiczne wesele nad jeziorem w Zachodniopomorskiem, które zaplanujesz samodzielnie lub z pomocą wedding plannera. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, byś urządził u nas również uroczysty ślub nad jeziorem. Dowiedz się więcej!

Uroczysty ślub nad jeziorem

Chociaż domyślnie ślub odbywa się w kościele lub urzędzie cywilnym, nic nie stoi na przeszkodzie, by para młoda wypowiedziała wiążące “tak” w zgoła odmiennej scenerii – na malowniczym tle jeziora zachodniopomorskiego. Organizowany przez nas ślub nad jeziorem może odbyć się w urokliwym kościółku blisko restauracji Kryształowa bądź też tuż przy samym jeziorze. Na Twoje życzenie ustawimy na plaży łuk weselny dla pary młodej oraz przyozdobione krzesła dla gości.

Ślub nad jeziorem może pomóc Ci przygotować nasz wedding planner. Załatwi on m.in. obecność urzędnika, przy którym wypowiecie sakramentalne “tak”, a także zadba o komfort wszystkich gości – łącznie z transportem na miejsce czy rozlokowaniem w pokojach dla gości wynajętych na noc po weselu.

Unikalne wesele nad jeziorem – w plenerze

Nie chcesz organizować wesela w tradycyjnej sali weselnej lub masz ochotę podzielić przestrzeń weselną na części wewnętrzną i zewnętrzną? W restauracji Kryształowa masz możliwość urządzić niezapomniane, unikalne, iście bajkowe wesele nad jeziorem. Zachodniopomorskie słynie z pięknych scenerii, więc nastrój będzie romantyczny. Podczas wesela nad jeziorem możesz zatańczyć ze współmałżonkiem na plaży, wykonać sesję ślubną lub zdjęcia z gośćmi na tle wody, a także skorzystać z wielu innych wyjątkowych atrakcji wesela nad jeziorem, np. puszczania lampionów.

Wesele nad jeziorem w Zachodniopomorskiem to idealna opcja na ciepły, bezdeszczowy wieczór wiosenny, letni, a nawet wczesnojesienny. Wyobraź sobie chociażby romantyczny taniec z drugą połówką na tle zachodzącego słońca, w samym środku malowniczego obrazu natury.

Komfortowe wesele nad jeziorem – w restauracji Kryształowa

Szczególnie polecamy wesele nad jeziorem w restauracji Kryształowa – zorganizowane w sali weselnej lub podzielone na strefy wewnętrzną i zewnętrzną. Gdyby pogoda nie dopisała lub kiedy już zajdzie słońce i zrobi się chłodniej, warto mieć dach nad głową i ściany dookoła. W budynku wiatr nie zdmuchnie dekoracji, a szpilki pani młodej ani gościń nie zapadną się w ziemi. Aby jednak czuć klimat wesela nad jeziorem, wystarczy wyjść na taras restauracji Kryształowa, skąd rozciąga się widok na wodę.

Co obejmuje wesele nad jeziorem w restauracji Kryształowa? W zależności od wybranego pakietu weselnego – szmaragdowy, szafirowy, diamentowy, kryształowy – są to atrakcje powitalne (tradycyjny poczęstunek złożony z chleba, soli, wina musującego), ciepłe i zimne posiłki, dekoracje według upodobań pary młodej, efektowne ozdoby takie jak podświetlany napis LOVE czy lustrzana ścianka za parą młodą.

Zachodniopomorskie wesele nad jeziorem i poprawiny

Warto podkreślić, że oferujemy nie tylko ślub nad jeziorem rodem z marzeń i wyśnione wesele nad jeziorem. Na życzenie pary młodej przygotujemy wszystko również na poprawiny! Jeżeli planujesz wynająć pokoje nad restauracją Kryształowa lub domki całoroczne dla gości, by spędzili spokojną i komfortową noc po zakończeniu wesela, rano prawdopodobnie zechcesz spędzić z nimi więcej czasu, zanim wrócą do domów i skończy się świętowanie tego wyjątkowego dnia.

Kompleksowe wesele nad jeziorem wraz z poprawinami to szansa na maksymalne wykorzystanie spotkania z bliskimi osobami na świętowanie zaślubin. W restauracji Kryształowa otrzymasz na drugi dzień nowe menu pełne pysznych pożywnych dań, a także uprzątniętą salę gotową do ponownego powitania gości. Może będziecie chcieli jeszcze potańczyć lub wypróbować dodatkowe atrakcje, a może po prostu postanowicie posiedzieć przy stołach, odpocząć po wielogodzinnej zabawie, zrelaksować się. Daj nam znać, jak chciałbyś, aby wyglądało Twoje święto!

Idealne wesele nad jeziorem? Zachodniopomorskie – tylko restauracja Kryształowa!

Mamy wiele argumentów przemawiających za tym, dlaczego to właśnie my powinniśmy współpracować z Tobą w ramach organizacji jednego z najpiękniejszych dni w Twoim życiu. Możesz obejrzeć zdjęcia z wesel naszych klientów, ponieważ czasem obrazy mówią więcej niż tysiąc słów. Możesz również skontaktować się z nami, przyjechać do nas i obejrzeć teren albo poznać opinie o nas w internecie. Mamy nadzieję, że podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję i że pozwolisz nam spełnić Twoje ślubne i weselne marzenia.

Organizacja Twojego ślubu i wesela nad jeziorem rodem ze snów:

Adres: ul. Orzechowa 1, 73-140 Ińsko
Telefon: 506 016 130
E-mail: biuro@centrum-wesela.pl