Marzy Ci się wesele w malowniczej scenerii, np. przy jeziorze lub w otoczeniu zieleni? A może chcesz zorganizować wesele w plenerze, czyli pod gołym niebem? Jako mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego mogłeś wpisywać w wyszukiwarkę frazy takie jak „sale weselne Szczecin i okolice”, „wesele Szczecin i okolice” czy „sale weselne Stargard Szczeciński”. I tak oto znalazłeś nas – restaurację Kryształowa, w której urządzisz wesele swoich marzeń!

Sale weselne – Szczecin i okolice

Sale weselne w Szczecinie i okolicach to kusząca propozycja, jako że województwo zachodniopomorskie wyróżnia się iście bajkowymi sceneriami. Jeziora, łąki, lasy, wolna przestrzeń… natura wiedziała, jak przygotować idealne miejsce na świętowanie szczególnego dnia pary młodej! Wesele w Szczecinie i okolicach jest również szansą na zaproszenie całej, nawet dużej rodziny, która będzie bawić się wraz z nowożeńcami bez obawy o brak miejsca do tańczenia, spacerowania czy siedzenia przy stołach.

Duże wesele – Szczecin i okolice

Planujesz duże wesele dla rodziny i przyjaciół? Z powodzeniem zorganizujesz je w restauracji Kryształowa! Mamy do dyspozycji pojemny budynek restauracji oraz taras na zewnątrz, dzięki czemu możesz podzielić imprezę na dwie części, a jedną z nich urządzić w plenerze. W samej restauracji – komfortowej i klimatyzowanej – pomieści się do 160 osób. Na tarasie możesz ustawić dodatkowe stoliki, ale możesz też zaplanować tam ciekawe atrakcje dla gości, np. puszczanie lampionów.

Miejsce na małe wesele – Szczecin i okolice

Jeżeli jednak interesuje Cię małe, kameralne wesele, także odpowiemy na Twoje potrzeby. Restauracja Kryształowa położona jest tuż nad jeziorem – z tarasu rozciąga się na nie widok. To buduje klimat ustronności i prywatności. Na pewno będziesz się u nas wspaniale bawić ze swoimi gośćmi!

Ślub & wesele – Szczecin i okolice

Interesuje Cię organizacja ślubu i wesela w tym samym miejscu? Ciekawostkę stanowi fakt, że nieopodal restauracji Kryształowa znajduje się urokliwy kościółek w wiejskim stylu, gdzie Ty i Twoja ukochana osoba możecie powiedzieć sakramentalne „tak”. Ponadto restauracja Kryształowa może pomóc Ci w organizacji ślubu w plenerze! Dzięki naszej pomocy przypieczętujesz związek tuż przy jeziorze, pod pierzastymi chmurami lub świetlistymi gwiazdami.

Tanie wesele – Szczecin i okolice

Nie wszyscy dysponują dużym budżetem. Jeśli masz ograniczone środki finansowe na wesele, nie szkodzi – i tak pomożemy Ci zorganizować imprezę rodem ze snów! Przygotowaliśmy bowiem cztery pakiety cenowe: szmaragdowy, szafirowy, diamentowy i kryształowy, z których jeden skierowany jest właśnie do osób myślących o weselu kameralnym bądź nieco skromniejszym. Co obejmuje taki pakiet? Oto przykładowe elementy!

Kameralne wesele – Szczecin i okolice – pakiet szafirowy

  • Organizacja i obsługa wesela trwającego do 7 godzin.
  • 3 gorące dania, 5 przystawek i ciasto.
  • Możliwość wykonania dekoracji sali według preferencji młodej pary.

Organizacja wesel – Szczecin i okolice

Jeżeli interesują Cię nie tylko sale weselne – Stargard Szczeciński, Szczecin i okolice – lecz także pełna organizacja wesela, trafiłeś we właściwe miejsce. W restauracji Kryształowa możesz skorzystać z pomocy certyfikowanego wedding plannera, czyli organizatora wesel czy też konsultanta ślubnego. Zadba on o kwestie takie jak:

  • współpraca z podwykonawcami – w tym pilnowanie umów,
  • planowanie i organizacja noclegów oraz transportu gości – zarówno na, jak i po weselu, a także na i po poprawinach,
  • stworzenie scenariusza wesela,
  • doradztwo w sprawie trendów weselnych – atrakcji na weselu, dekoracji sali, tortu, menu i wielu innych elementów,
  • zaplanowanie zarówno wesela, jak i ślubu zgodnych z preferencjami i marzeniami młodej pary.

Idealna sala weselna – Szczecin, Stargard Szczeciński i okolice

Dlaczego właśnie restauracja Kryształowa? Istnieje ku temu wiele powodów, wśród których warto wymienić wspomnianą już malowniczą okolicę (jezioro, lasy, łąki), tradycyjne uroczyste przyjęcie młodej pary i gości (powitanie chlebem i solą, toast winem musującym), czerwony dywan dla młodej pary, apartament dla nowożeńców na noc poślubną, atrakcje i menu dla dorosłych gości oraz dzieci. Dodatkowo można wynająć pokoje nad restauracją lub domki dla gości weselnych, zamówić fantastyczne atrakcje (np. kwiecistą bramę przed wejściem do restauracji lub balony LED z helem), a także skorzystać ze wsparcia doświadczonego wedding plannera. Co ważne, organizujemy nie tylko wesela, ale także śluby i poprawiny!

W internecie znajdziesz nas na hasła takie jak „sale weselne Szczecin i okolice”, „wesele Szczecin i okolice” czy „sala weselna Stargard Szczeciński i okolice”. Nasza restauracja znajduje się w Ińsku, dokładnie 40 km od Stargardu Szczecińskiego, na pięknym terenie otuliny Ińskiego Parku Krajobrazowego. Jeśli chcesz, zapewnimy Tobie i Twoim gościom dojazd na miejsce oraz transport powrotny do punktu startowego. Zapraszamy zatem do miejsca, w którym Twój szczególny dzień stanie się bajką!